توری پنجره مقاوم

توری پنجره مقاوم

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

توری پنجره مقاومتوری پنجره مقاوم

توری پنجره توریکس، بهترین راه مقابله با حشرات موذی

توری پنجره توریکس بهترین راه مقابله با حشرات موذی است و نسبت به پشه بندهای قدیمی در مزیت می باشد. توری پنجره با بهترین کیفیت و قیمت ارزان به شما عزیزان ارائه می شود. مجموعه توریکس برای این توری ها تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. بسیاری از افراد برای کلیه ماه های سال از این توری ها استفاده می کنند. مشتریان عزیز می توانند برای کلیه ماه های سال به ویژه تابستان برای جلوگیری از ورود حشرات از این توری ها استفاده کنند. در شرایط مختلف آب و هوایی از خود مقاومت خوبی نشان داده و محدودیتی در نصب آن ها وجود ندارد. حشرات موذی معمولا از طریق درز در و پنجره وارد محیط اصلی خانه ها می شوند. استفاده از توری پنجره بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. برای جلوگیری از ورود گرد و غبار نیز استفاده از این توری ها مناسب است. توری پنجره از طرف بیرون هیچ چشم اندازی ایجاد نکرده و مانعی بر سر راه پنجره های قدی و دو جداره محسوب نمی شود. معمولا این توری ها علاوه بر وزن سبکی که دارند، دارای مقاومت خوبی در شرایط مختلف هستند.

نحوه ساخت توری پنجره

در این قسمت می خواهیم درباره ساخت توری پنجره مطالبی مفید را برای شما عزیزان شرح دهیم. این توری ها دارای قاب فلزی مقاوم و توری از جنس پلی استایرن می باشد. معمولا توری پنجره با درجه کیفی متفاوتی در بازار به فروش می رسد و برای آن ها مدل های مختلفی در نظر می گیرند که نسبت به توری های قدیمی در مزیت می باشند. خود توری ها از ماده ای به نام پلی استایرن ساخته می شود که در صنعت دارای قابلیت های بسیاری است. این ماده در صنعت شیمیایی دارای قابلیت های زیادی می باشد. به توری های امروزی از جمله توری پنجره، توری های آکاردئونی نیز گفته می شود، زیرا به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. پلی استایرن در ساخت توری ها به شکل دهی به آن ها کمک زیادی کرده است و در صنعت از پرکاربردترین مواد شیمیایی محسوب شده است. یکی از مزیت های توری این است که از وزن پایینی برخوردار بوده و افراد می توانند به راحتی از آن ها در شرایط مختلف استفاده کنند.که باعث شده است تا مشتریان بدون هدر دادن زمان این توری ها را هر جا که می خواهند، نصب کنند. توری پنجره این قابلیت را داشته تا از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.

انواع توری ها در بازار فروش

توری پنجره بر اساس عملیات باز و بسته شدن به توری های تک فریمی و دو فریمی تقسیم بندی می شوند که دارای قیمت های مختلفی هستند. در توری های تک فریمی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی و عمودی انجام می گیرد. این باز و بسته شدن با استفاده از ریلهایی فلزی انجام می شود. این ریل ها مقاومت بالایی دارند و می توانند وزن زیاد توری پنجره را به خوبی مهار کنند. در بازار بیشتر از توری های دابل فرمی استفاده می کنند که عملکرد ویژه تری نسبت به توری های تک فریمی دارند. توری هایی که امروزه در بازار ارائه می شوند، بیشتر عمودی با خاصیت دابل فریمی هستند. توری های دابل فریمی نسبت به تک فریمی عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بیشتری انجام می دهند. توری پنجره مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ارزشمند در زمینه فروش محصولات توری پنجره، توری پلیسه، توری ثابت و توری پشه است.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای brokenguitar.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:brokenguitar.ir | نقشه سایت